Handelspolitik

W sprawie zakazu połowów włokami w obrębie trzech mil od północno-wschodniego wybrzeża Atlantyku bez możliwości odstępstw 

Association de Défense des Ressources Marines ( numéro RNA W332021802)
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
6 Supporters 6 in Europäische Union
0% from 1.000.000 for quorum
  1. Launched September 2019
  2. Time remaining 6 weeks
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Składający petycję zwraca się o przyjęcie na szczeblu UE przepisów dotyczących połowów włokami w wodach terytorialnych państw członkowskich. Krytykuje on praktykę przyznawania zwolnień stosowaną przez francuską administrację na szczeblu regionalnym w odniesieniu do obszaru trzech pierwszych mil od wybrzeża Francji. Jego zdaniem zwolnienia te faworyzują głównie połowy włokami dennymi, które są najmniej zrównoważoną techniką połowów dla obszaru morskiego, oraz które zagrażają różnorodności biologicznej i żywym zasobom wodnym i je zmniejszają. Składający petycję sprzeciwia się ogólnemu stosowaniu zwolnień we wszystkich departamentach nadmorskich oraz praktycznej niemożności skierowania sprawy do Rady Stanu, biorąc pod uwagę dwumiesięczny termin na podjęcie działań na szczeblu krajowym.

Thank you for your support, Association de Défense des Ressources Marines ( numéro RNA W332021802)

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now