W sprawie minimalnego rozmiaru labraksa i minimalnego rozmiaru oczek biernych narzędzi połowowych używanych do ukierunkowanych połowów labraksa w Zatoce Biskajskiej  

petitioner
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
20 20 in European Union
Collection finished
  1. Launched 2019
  2. Collection finished
  3. Prepare submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament.

forwarding

Składający petycję, piszący w imieniu Association de Défense des Ressources Marines (Stowarzyszenie na rzecz Ochrony Zasobów Morskich) wzywa Komisję do szybkiego zaproponowania nowego minimalnego rozmiaru odniesienia do celów ochrony labraksa i nowego minimalnego rozmiaru oczek biernych narzędzi połowowych używanych do ukierunkowanych połowów labraksa, w oczekiwaniu na dalsze zdecydowane środki, takie jak ochrona tarlisk, aby pomóc w zapobiegnięciu całkowitej utracie labraksa i rybaków prowadzących jego połowy w Zatoce Biskajskiej. Stowarzyszenie na rzecz Ochrony Zasobów Morskich wzywa Parlament, by był świadomy rozbieżności między oświadczeniami o zamiarach a praktykami w tym konkretnym przypadku, do którego odnosi się niniejsza petycja, oraz aby wykorzystał swoją pozycję i zajął się sprawą.

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now