Tiere

W imieniu „Coordinadora Estatal Stop Ganadería Industrial”, w sprawie zarzutu nieprzestrzegania przez Hiszpanię prawodawstwa UE dotyczącego rozrostu intensywnej hodowli zwierząt gospodarskich 

Coordinadora Estatal Stop Ganadería Industrial
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
14 Supporters 14 in Europäische Union
0% from 1.000.000 for quorum
  1. Launched 24/09/2019
  2. Collection yet 10 months
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Składająca petycję informuje, że w ciągu ostatnich kilku lat w Hiszpanii nastąpił gwałtowny przyrost gospodarstw prowadzących intensywną hodowlę, co ma tragiczne skutki dla rozwoju społeczno-gospodarczego oraz dla środowiska, zdrowia i jakości życia na obszarach wiejskich, na których gospodarstwa te są zlokalizowane. Twierdzi ona, że strefy buforowe między poszczególnymi gospodarstwami hodowlanymi oraz między tymi gospodarstwami i centrami miast są zdecydowanie niewystarczające. Jej zdaniem różnice w przepisach krajowych poszczególnych państw członkowskich sprzyjają rozwojowi gospodarstw prowadzących intensywną hodowlę zwierząt gospodarskich w krajach, w których przepisy te nie są tak surowe, jak ma to miejsce w Hiszpanii.

Thank you for your support, Coordinadora Estatal Stop Ganadería Industrial

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now