Tiere

V mene Coordinadora Estatal Stop Ganadería Industrial, o údajnom nedodržiavaní právnych predpisov EÚ o šírení intenzívneho chovu hospodárskych zvierat zo strany Španielska 

Coordinadora Estatal Stop Ganadería Industrial
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
15 Supporters 15 in Europäische Union
0% from 1.000.000 for quorum
  1. Launched 24/09/2019
  2. Collection yet 10 months
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Predkladateľka petície uvádza, že v posledných rokoch došlo v Španielsku k prudkému nárastu počtu poľnohospodárskych podnikov s intenzívnym chovom hospodárskych zvierat, čo má mimoriadne nepriaznivé dôsledky na sociálno-ekonomický rozvoj a životné prostredie, zdravie a kvalitu života vo vidieckych oblastiach, v ktorých sa nachádzajú. Uvádza, že ochranné zóny medzi jednotlivými podnikmi na chov hospodárskych zvierat a medzi poľnohospodárskymi podnikmi a centrami miest zjavne nie sú dostatočné. Podľa jej názoru rozdiely v právnych predpisoch jednotlivých členských štátov podporujú šírenie intenzívneho chovu hospodárskych zvierat v krajinách, v ktorých pravidlá nie sú natoľko prísne ako v Španielsku.

Thank you for your support, Coordinadora Estatal Stop Ganadería Industrial

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now