Tiere

Rosa Diez Tagarro ühenduse Coordinadora Estatal Stop Ganadería Industrial nimel Hispaania väidetava suutmatuse kohta järgida intensiivse loomakasvatuse levikut käsitlevaid ELi õigusakte 

Coordinadora Estatal Stop Ganadería Industrial
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
15 Supporters 15 in Europäische Union
0% from 1.000.000 for quorum
  1. Launched 24/09/2019
  2. Collection yet 10 months
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Petitsiooni esitaja annab teada, et viimastel aastatel on intensiivse loomakasvatuse ettevõtete planeerimine Hispaanias hüppeliselt kasvanud ning sellel on laastavad tagajärjed sotsiaal-majanduslikule arengule ning keskkonnale, tervisele ja elukvaliteedile maapiirkondades, kus need asuvad. Petitsiooni esitaja sõnul on puhvertsoonid üksikute loomakasvatusettevõtete vahel ning põllumajandusettevõtete ja linnakeskuste vahel selgelt liiga väikesed. Tema arvates julgustavad erinevused liikmesriikide õigusaktides intensiivse loomakasvatusega tegelevate põllumajandusettevõtete kasvu riikides, kus eeskirjad ei ole nii ranged, nagu see on Hispaanias.

Thank you for your support, Coordinadora Estatal Stop Ganadería Industrial

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now