Bildung

Ve věci přepravy živých zvířat za podmínek nedodržujících normy pro dobré životní podmínky zvířat stanovené v právních předpisech EU 

Aida Dumbrauskaitė Klaipėdos m. savivaldybės Luizės seniūnaitijosseniūnaitė. Klevų g. 6-5, Tel. Nr.
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
44 Supporters 44 in Europäische Union
Collection finished
  1. Launched January 2020
  2. Collection finished
  3. Prepare submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament.

forwarding

Předkladatel(ka) petice odkazuje na zprávu vysílanou v televizi, která dokumentuje kruté podmínky během přepravy mladých telat z Litvy do Izraele (záznam dostupný na YouTube: https://www.delfi.lt/letena/gyvunu-teises/siaubingi-vildai-siauliu-veterinarai-pasmerkegyvunus-letai-mirciai.d?id=82013099)..) Předkladatel(ka) vyzývá ke stíhání všech osob podílejících se na této přepravě, která porušuje právo EU v oblasti dobrých životních podmínek zvířat během přepravy, včetně státních potravinářských a veterinárních správ. Předkladatel(ka) rovněž zmiňuje praxi, kdy jsou v supermarketech dostupné živé ryby, které jsou uchovávány v údajně krutých podmínkách (záznam dostupný na YouTube: https://www.15min.lt/new/activities/english/givunu-girl-claim-commerce-centrum-continue-market-good-fishing-56-1111602)..) Předkladatel(ka) se kromě toho zasazuje za posílení výzkumu a vývoje „alternativních potravin“, které se pěstují ekologicky v půdě a není tudíž nutné usmrcovat zvířata.

Thank you for your support, Aida Dumbrauskaitė Klaipėdos m. savivaldybės Luizės seniūnaitijosseniūnaitė. Klevų g. 6-5, Tel. Nr.

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international