Bildung

Par dzīvu dzīvnieku pārvadāšanu apstākļos, kas neatbilst ES tiesību aktos paredzētajiem dzīvnieku labturības standartiem  

Aida Dumbrauskaitė Klaipėdos m. savivaldybės Luizės seniūnaitijosseniūnaitė. Klevų g. 6-5, Tel. Nr.
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
11 Supporters 11 in European Union
2% from 500 for quorum
  1. Launched 18/01/2020
  2. Collection yet 11 months
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Lūgumraksta iesniedzējs atsaucas uz ziņojumu, kas pārraidīts televīzijā un kurā dokumentēti skarbie apstākļi jaunu teļu pārvadāšanas laikā no Lietuvas uz Izraēlu (attēli pieejami YouTube: www.delfi.lt/letena/gyvunu-teises/siaubingi-vildai-siauliu-veterinarai-pasmerkegyvunus-letai-mirciai.d?id=82013099). Lūgumraksta iesniedzējs aicina vajāt visas personas, kas iesaistītas šajos pārvadājumos, pārkāpjot ES tiesību aktus par dzīvnieku labturību pārvadāšanas laikā, tostarp valsts pārtikas un veterināros dienestus. Lūgumraksta iesniedzējs arī atsaucas uz aizdomām par praksi, kad dzīvas zivis, kuras ir pieejamas lielveikalos, tiek turētas nežēlīgos apstākļos (attēli pieejami YouTube: www.15min.lt/new/activities/english/givunu-girl-claim-commerce-centrum-continue-market-good-fishing-56-1111602). Lūgumraksta iesniedzējs arī mudina veikt intensīvāku pētniecību par alternatīvu pārtikas produktu izstrādi, kas bioloģiski audzēta uz zemes un novērš dzīvnieku nonāvēšanu.

Thank you for your support, Aida Dumbrauskaitė Klaipėdos m. savivaldybės Luizės seniūnaitijosseniūnaitė. Klevų g. 6-5, Tel. Nr.

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now