Außenpolitik

Kterou předkládá Peter Penchev (Bulharsko) jménem Sdružení Anny Politkovské pro svobodu slova ve věci nedokončené přehrady Ongosta v Bulharsku  

Асоциация на свободното слово “Анна Политковская” и Национално движение „Екогласност”
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
14 Supporters 14 in Europäische Union
3% from 500 for quorum
  1. Launched June 2020
  2. Time remaining > 3 Wochen
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Předkladatel vyzývá k bezodkladnému zásahu s tím, že se pod přehradní hrází přehrady Ongosta vyskytuje nepřijatelné množství vody, přičemž se jedná o druhou největší přehradu na Balkánském poloostrově. Předkladatel tvrdí, že je ohroženo 21 bulharských sídel a že voda zasahuje do vzdálenosti až 60 km na území Rumunska. Stěžuje si, že ještě před otevřením přehrady zde existovaly vady, například nedokončené provedení kompletní vrstvy záclonové injektáže pod přehradou. V současnosti, poté co byl nedávno uzavřen hydraulický systém hlavního uzavřeného okruhu na hlavní výpusti, nahromadilo se velké množství vody v čerpacím kanálu, a lze se logicky domnívat, že tuto situaci stále více ovlivňuje nedokončená záclonová injektáž.

Thank you for your support, Асоциация на свободното слово “Анна Политковская” и Национално движение „Екогласност”

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international