Umwelt

Donatella Mercatelli komitee Piazza Poggibonsi nimel koos 1200 allkirjaga kohaliku omavalitsuse kava kohta kaotada linna roheala 

comitato di Piazza Mazzini Poggibonsi (SI)
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
30 Supporters 30 in Europäische Union
0% from 1.000.000 for quorum
  1. Launched 24/09/2019
  2. Collection yet 11 months
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Petitsiooni esitaja on vastu kohaliku omavalitsuse kavale hävitada linna roheala, võttes linnaväljakul maha 35 täiskasvanud puud, tehes seda Euroopa Struktuurifondist toetatava heakorrastusprojekti raames, mis kiideti heaks eelnevalt üldsusega konsulteerimata. Kesklinna roheala hävitamine on vastuolus kliimamuutustega kohanemise, keskkonnakaitse ja ressursitõhususe alaste eesmärkidega, mis on sätestatud määruse (EL) nr 1303/2013 (millega kehtestatakse ühissätted Euroopa struktuurifondide ja nende tõhusa kasutamise tagamiseks) artikli 9 punktides 5 ja 6. Petitsioonile allakirjutanud nõuavad siiski, et ELi vahendeid kasutataks väljaku säilitamiseks ja kaitsmiseks ning roheala taastamiseks uute puude istutamisega, kasutades kõnealuseid vahendeid nõuetekohaselt.

Thank you for your support, comitato di Piazza Mazzini Poggibonsi (SI)
pro

Not yet a PRO argument.

contra

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now