Handelspolitik

W sprawie restrykcyjnej interpretacji kwalifikowalności produktów otrzymywanych z żab przez Europejski Fundusz Morski i Rybacki 

Paula Echenique
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
0 Supporters 0 in Europäische Union
0% from 500 for quorum
  1. Launched November 2019
  2. Collection yet 7 months
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Składająca petycję apeluje o uznanie żab i innych produktów rybołówstwa i akwakultury za kwalifikujące się do otrzymania wsparcia na mocy rozporządzenia (UE) nr 508/2014 w sprawie Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, w szczególności wsparcia, o którym mowa w art. 48 dotyczącym inwestycji produkcyjnych w akwakulturę oraz art. 69 dotyczącym przetwarzania produktów rybołówstwa i akwakultury. Składająca petycję postuluje również aktualizację załącznika I do rozporządzenia (UE) nr 1379/2013 w sprawie wspólnej organizacji rynków produktów rybołówstwa i akwakultury, aby rozszerzyć przepisy tego załącznika na wszystkie organizmy słodkowodne i słonowodne określone w rozporządzeniu (UE) nr 1380/2013 w sprawie wspólnej polityki rybołówstwa.

Thank you for your support, Paula Echenique

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now