Gesundheit

Petition No 0500/2020 by Sindicato De Técnicos De Enfermería (Spain) on individual protection equipment for healthcare professional s on their fight against Covid 19 

Sindicato De Técnicos De Enfermería Sae
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
3 Supporters 3 in Europäische Union
1% from 500 for quorum
  1. Launched June 2020
  2. Time remaining 6 days
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Lūgumraksta iesniedzējs aicina Eiropas Parlamentu noskaidrot situāciju, kas saistīta ar normatīvajos aktos paredzēto medicīnisko materiālu trūkumu, piegādes aizkavēšanos un piegādāto individuālo aizsardzības līdzekļu nepārbaudīšanu. Lūgumraksta iesniedzējs aicina Veselības ministriju un reģionālos veselības aprūpes dienestus to pārziņā esošo jomu un pilnvaru robežās sniegt veselības aprūpes personālam skaidrojumu par nedrošo darba organizāciju krīzes laikā. Lūgumraksta iesniedzējs uzskata, ka iepriekš aprakstītie fakti ir kliedzošs darba ņēmēju pamattiesību pārkāpums. Veselības ministrija ir atzinusi saistību starp inficēto personālu un materiālu trūkumu. Viens no "lielā inficēšanās gadījumu skaita" iemesliem varētu būt personāla "nepietiekama aizsardzība".

Thank you for your support, Sindicato De Técnicos De Enfermería Sae

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international