Gesundheit

By Sindicato De Técnicos De Enfermería (Spain) on individual protection equipment for healthcare professional s on their fight against Covid 19 

Sindicato De Técnicos De Enfermería Sae
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
3 Supporters 3 in Europäische Union
1% from 500 for quorum
  1. Launched June 2020
  2. Time remaining 13 days
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Predkladateľ petície naliehavo žiada Európsky parlament, aby sa informoval o stave nedostatku predpísaného sanitárneho materiálu, o oneskorení v doručovaní, neoverovaní poskytnutých individuálnych ochranných prostriedkov. Naliehavo vyzýva ministerstvo zdravotníctva a rôzne regionálne zdravotnícke služby, aby vo svojich príslušných oblastiach a právomociach poskytli zdravotníckym pracovníkom odpoveď na nedostatočnú organizáciu počas krízy. Združenie sa domnieva, že uvedené skutočnosti predstavujú zásadné porušenie základných pracovných práv. Ministerstvo zdravotníctva uznalo súvislosť medzi nakazeným personálom a nedostatkom materiálu. Jednou z príčin „vysokého výskytu nákazy“ by mohla byť skutočnosť, že zamestnanci boli „nesprávne chránení“.

Thank you for your support, Sindicato De Técnicos De Enfermería Sae

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international