Finanzen

Jménem organizace Financial Fraud Victims International ve věci opatření pro boj proti podvodům, k nimž dochází v souvislosti s investováním po internetu 

Financial Fraud Victims International
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
2 Supporters 2 in Europäische Union
0% from 500 for quorum
  1. Launched December 2019
  2. Collection yet 8 months
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Překladatelka petice upozorňuje na rostoucí počet obětí podvodů při investování na internetu a na nedostatečné vymáhání právních předpisů, které by odpovídajícím způsobem reagovalo na tuto vlnu závažné kyberkriminality. Navrhuje několik opatření s cílem chránit občany a trestně stíhat pachatele, například: rozšířením odpovědnosti bank, zavedením přísnějšího postupu pro zřizování nových bankovních účtů, důraznějšími pravidly pro ověřování poskytovatelů internetových domén, rozšířením pravomocí pro policii při stíhání podvodného jednání a posílením spolupráce mezi donucovacími orgány. Předkladatelka také navrhuje, aby se sjednaly přísnější mezinárodní dohody za účelem usnadnění stíhání kybernetických podvodníků za hranicemi jednotlivých států a výkonu příslušných soudních rozhodnutí.

Thank you for your support, Financial Fraud Victims International

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now