Arbeit

Dėl diskriminuojančio Ispanijos viešojo administravimo institucijų elgesio su laikinaisiais darbuotojais, pažeidžiant Direktyvą 1999/70/EB

M. G.
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
606 Supporters 606 in Europäische Union
100% from 500 for quorum
  1. Launched January 2020
  2. Time remaining 5 weeks
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Peticijos pateikėjas (-a) skundžiasi, kad Ispanijos valstybės valdymo institucijos, samdydamos laikinuosius darbuotojus, kurie yra nepalankiose sąlygose kitų viešojo sektoriaus darbuotojų atžvilgiu, pažeidžia 1999 m. birželio 28 d. Tarybos direktyvą 1999/70/EB dėl Europos profesinių sąjungų konfederacijos (ETUC), Europos pramonės ir darbdavių konfederacijų sąjungos (UNICE) ir Europos įmonių, kuriose dalyvauja valstybė, centro (CEEP) bendrojo susitarimo dėl darbo pagal terminuotas sutartis. Peticijos pateikėjas (-a) pažymi, kad Ispanijos vyriausybė ir įvairių regionų valdžios institucijos atitinkamą teisės aktą pažeidė nuolat ir daug kartų, nes ilgus metus nerengė konkursų laisvoms vietoms užimti, o kai tie konkursai galiausiai buvo pradėti rengti, buvo skelbiama tik apie labai mažą dalį laisvų vietų, palyginti su tikruoju laisvų pareigybių skaičiumi, kurių laikiniesiems darbuotojams, einantiems tokias pareigas ilgus metus, nebuvo leista užimti.

Thank you for your support, M. G.

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international