Arbeit

Avaliku teenistuse ajutiste töötajate diskrimineeriva kohtlemise kohta Hispaanias, millega rikutakse direktiivi 1999/70/EÜ  

M. G.
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
606 Supporters 606 in Europäische Union
100% from 500 for quorum
  1. Launched January 2020
  2. Time remaining 5 weeks
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Petitsiooni esitaja kurdab, et palgates ajutisi töötajaid, kes on ülejäänud avaliku sektori töötajatega võrreldes ebavõrdses olukorras, rikuvad Hispaania haldusasutused nõukogu 28. juuni 1999. aasta direktiivi 1999/70/EÜ, milles käsitletakse Euroopa Ametiühingute Konföderatsiooni (ETUC), Euroopa Tööandjate Föderatsiooni (UNICE) ja Euroopa Riigiosalusega Ettevõtete Keskuse (CEEP) sõlmitud raamkokkulepet tähtajalise töö kohta. Petitsiooni esitaja juhib tähelepanu asjaolule, et Hispaania valitsus ja erinevad piirkondlikud valitsused on seda õigusakti korduvalt rikkunud, kuna aastaid ei korraldatud ühtegi konkurssi vabade ametikohtade täitmiseks ning kui lõpuks seda tehti, kuulutati konkurss välja vaid väikesele osale ametikohtadest võrreldes vabade ametikohtade tegeliku arvuga. Seejuures ei saanud konkursil osaleda ajutised töötajad, kes olid aastaid selliseid ametikohti täitnud.

Thank you for your support, M. G.

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international