Gesundheit

W imieniu Platformy Stowarzyszonych Ofiar iDental (P.A.I.U.), w sprawie naruszenia ich praw podstawowych przez firmę iDental 

PLATAFORMA AFECTADOS IDENTAL UNIDOS (P.A.I.U.)
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
59 Supporters 59 in Europäische Union
0% from 1.000.000 for quorum
  1. Launched September 2019
  2. Time remaining 3 days
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Składająca petycję twierdzi, że tysiące osób zostało oszukanych przez firmę iDental i doznało uszczerbku na zdrowiu. Informuje, że w całej Hiszpanii organy ochrony konsumentów i służby zdrowia otrzymały liczne żądania odszkodowania i skargi przeciwko tej firmie. Składająca petycję uważa, że zabrakło odpowiedniego nadzoru ze strony właściwych władz hiszpańskich. Zwraca się o przeprowadzenie dochodzenia w sprawie świadczenia usług w zakresie opieki stomatologicznej w Hiszpanii i uważa, że państwo hiszpańskie powinno wypłacić pełne odszkodowanie za straty poniesione przez ofiary oszustw iDental, w tym za uszczerbek na zdrowiu fizycznym i psychicznym. Składająca petycję wzywa rząd hiszpański do znalezienia alternatywnych rozwiązań oraz do zmiany ustawy o opiece zdrowotnej, aby umożliwić objęcie opieki stomatologicznej publicznym systemem opieki zdrowotnej w Hiszpanii.

Thank you for your support, PLATAFORMA AFECTADOS IDENTAL UNIDOS (P.A.I.U.)

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international