Zusammenleben

Dėl Italijos valstybės taikomos diskriminacinės praktikos išduodant ir atnaujinant Italijos pilietybę turinčio vieno iš tėvų pasą

Marinella Colombo
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
72 Supporters 72 in Europäische Union
0% from 1.000.000 for quorum
  1. Launched September 2019
  2. Time remaining 2 days
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Peticijos pateikėja skundžiasi Italijos valstybės taikoma diskriminacine praktika išduodant ir atnaujinant Italijos pilietybę turinčių tėvų pasus. Ji aiškina, kad norėdamas gauti naują pasą ar pratęsti turimo paso galiojimą, vienas iš tėvų italų turi gauti kito iš tėvų sutikimą, net ir tuo atveju, kai tai yra buvęs sutuoktinis ar buvęs sugyventinis, išvykęs iš Italijos kartu su jų vaikais. Tokia praktika yra ne tik labai žeminanti, bet ir ypač sudėtinga tais atvejais, kai buvęs sutuoktinis su vaikais yra išvykęs į užsienį ir nepalikęs savo adreso. Peticijos pateikėja teigia, kad tokiais atvejais Italijos pilietybę turintis vienas iš tėvų, norėdamas gauti pasą, yra priverstas kreiptis į globos teisėją. Ji ragina nedelsiant nutraukti šią Italijos valstybės taikomą diskriminacinę praktiką, kenkiančią savo pačios piliečiams.

Thank you for your support, Marinella Colombo

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international