Zusammenleben

By R.M. (Slovak) on alleged violation of fundamental rights and freedoms of citizens by the Slovak government during the COVID-19 pandemic 

R. M.
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
42 Supporters 42 in Europäische Union
8% from 500 for quorum
  1. Launched June 2020
  2. Time remaining > 2 months
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Peticijos pateikėjas prašo Europos Parlamento ištirti procedūrą, kurią Slovakijos Parlamentas nusprendė taikyti piliečiams, grįžusiems į Slovakijos Respublikos teritoriją per COVID-19 pandemiją. Jis teigia, kad taikomos karantino sąlygos yra nenuoseklios: toje pačioje vietoje apgyvendinami ir sergantys, ir sveiki asmenys, kuriems tenka patiems susimokėti už nakvynę. Be to, jis reikalauja peržiūrėti mobiliąją programėlę, kuri buvo sukurta Slovakijos piliečiams sekti ir stebėti. Galiausiai peticijos pateikėjas skundžiasi, kad Slovakijos Respublika nuo pirmadienio, 2020 m. gegužės 18 d., į savo teritoriją atsisako įsileisti Slovakijos piliečius, kurie nesutinka laikytis viešo karantino, kuris, jo manymu, visiškai nepriimtinas 2020 metais. Taip pat jis prašo visų viešai atsiprašyti ir suteikti kompensaciją.

Thank you for your support, R. M.

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international