Rechtstaatlichkeit

Ve věci údajného podvodu a korupce kvůli nezákonnému zajištění nemovitosti bankou a soukromými soudními vykonavateli v Bulharsku 

Виолета Господинова
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
8 Supporters 8 in Europäische Union
0% from 1.000.000 for quorum
  1. Launched September 2019
  2. Collection , last day
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Předkladatelka je dlužnice, proti které vydal věřitel (banka) žádost soudnímu vykonavateli o provedení zajištění majetku. Z přiložené plné moci vyplývá, že banku zastupuje matka zaměstnance soudního vykonavatele. To se předkládá jako důkaz, že existuje vazba mezi věřitelem a soudním vykonavatelem, což podkopává nestrannost soudního vykonavatele a provedení exekuce. Předkladatelka namítá, že věřitel a soudní vykonavatel vytvořili podvodný systém, v jehož rámci věřitelé nakupují nemovitosti za nižší než skutečnou hodnotu na fiktivních aukcích, při nichž jediný, kdo může činit platné nabídky, je banka.Předkladatelka poukazuje na nezákonnost jednání, pokud nebyla podána písemná žádost příslušnému soudu, a tudíž ani neexistuje pověření soudu k výkonu jakýchkoliv donucovacích opatření. V tomto ohledu vyzývá Evropský parlament, aby uplatnit mechanismy potřebné k zastavení těchto postupů v Bulharsku, kdy dochází k zajištění nemovitostí spotřebitelů úvěrových služeb za pomoci soudních vykonavatelů.

Thank you for your support, Виолета Господинова

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international