Gesundheit

Petition No 0450/2020 by María Belén López Delgado(Spanish), on the protection of the respect for human rights during the COVID19 pandemic 

Maria Belen Lopez Delgado
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
6 Supporters 6 in Europäische Union
1% from 500 for quorum
  1. Launched June 2020
  2. Time remaining 13 days
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Lūgumraksta iesniedzēja nosoda Spānijas valdības nespēju reaģēt uz pašreizējo veselības krīzi, ko izraisījusi Covid-19 pandēmija. Viņa uzsver, ka valdība nav spējusi nodrošināt svarīgākos aizsardzības līdzekļus Spānijas veselības nozares darbiniekiem. Turklāt viņa vaino valdību draudos ziņot par tiem iedzīvotājiem, kuri to kritizē sociālajos plašsaziņas līdzekļos. Lūgumraksta iesniedzēja uzsver, ka ir pārkāpts Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas (ECTK) 19. pants, kā arī Konstitūcijas 20. pants, kurā norādīts, ka visiem Spānijas pilsoņiem joprojām ir tiesības uz vārda brīvību. Tāpēc lūgumraksta iesniedzēja aicina Eiropas Cilvēktiesību tiesu un Eiropas Parlamentu rīkoties, lai nodrošinātu brīvu un demokrātisku Spāniju.

Thank you for your support, Maria Belen Lopez Delgado

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international