Handelspolitik

Za společnost ACUS, ve věci jednotného, harmonizovaného regulačního rámce pro alternativní, tradiční a doplňkovou medicínu a terapie v EU 

ACUS
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
73 Supporters 73 in Europäische Union
15% from 500 for quorum
  1. Launched April 2020
  2. Time remaining 8 weeks
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Předkladatel petice tvrdí, že petici předložil, aby demonstroval Evropskému parlamentu a Evropské komisi potřebu vytvořit jednotný, harmonizovaný regulační rámec pro alternativní, tradiční a doplňkovou medicínu a terapie, a to prostřednictvím oficiálních předpisů, nebo pomocí evropských samoregulačních opatření. Tento rámec by měl respektovat práva spotřebitelů a odborníků v tomto rozsáhlém hospodářském odvětví a všechny zúčastněné strany by měly být při jeho tvorbě vyslyšeny. Předkladatel petice se domnívá, že je třeba, aby zúčastněné strany vedly diskusi a aby byla vytvořena struktura pro budoucí harmonizaci odvětví v EU, čímž se zabrání kompromitujícím situacím a zvýhodňujícímu zacházení evropských institucí s některými zúčastněnými stranami na úkor obecného zájmu.

Thank you for your support, ACUS

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international