Zusammenleben

Par Vācijas bērnu un jauniešu aizsardzības iestādes Jugendamt un Vācijas valsts diskriminējošo praksi pret nevācu izcelsmes vecākiem bērnu pārrobežu aizbildnības lietās 

Mariapia Tolo
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
70 Supporters 70 in Europäische Union
0% from 1.000.000 for quorum
  1. Launched 24/09/2019
  2. Collection yet 11 months
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Lūgumraksta iesniedzēja sūdzas par attieksmi, ko viņa definē kā sistēmisku diskrimināciju pret nevācu izcelsmes vecākiem pārrobežu strīdos par vecāku atbildību un bērna aizbildnību. Lūgumraksta iesniedzēja apgalvo, ka Vācijas ģimenes tiesību sistēma ar Vācijas bērnu un jauniešu aizsardzības iestādes (Jugendamt) starpniecību vienmēr piešķir bērna aizbildnību vācu izcelsmes vecākam, apgalvojot, ka tā vēlas aizsargāt bērna intereses. Lūgumraksta iesniedzēja atsaucas uz savu personīgo situāciju — pēc laulībām Itālijā viņa 2015. gadā kopā ar vīru pārcēlās uz Vāciju, un šajā gadā piedzima viņu bērns. Lūgumraksta iesniedzēja arī apgalvo, ka viņa ir cietusi no vardarbības ģimenē. Lūgumraksta iesniedzējs kritizē Vācijas ģimenes tiesas lēmumu, saskaņā ar kuru bērna aizbildnība tika piešķirta viņa tēvam un mātei nebija iespējams barot bērnu ar krūti. Tāpēc lūgumraksta iesniedzējs lūdz Eiropas Parlamentu iejaukties.

Thank you for your support, Mariapia Tolo
pro

Not yet a PRO argument.

contra

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now