Zusammenleben

Dėl diskriminacinės praktikos, kurią tarpvalstybinėse bylose dėl vaiko globos Vokietijos vaikų ir jaunimo socialinės rūpybos tarnyba (vok. Jugendamt) ir Vokietijos valstybė taiko tėvų, kurie nėra Vokietijos piliečiai, atžvilgiu

Mariapia Tolo
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
70 Supporters 70 in Europäische Union
0% from 1.000.000 for quorum
  1. Launched 24/09/2019
  2. Collection yet 11 months
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Peticijos pateikėja skundžiasi dėl to, ką apibūdina kaip nuolatinę tėvų, kurie nėra Vokietijos piliečiai, diskriminaciją sprendžiant tarpvalstybinius ginčus dėl tėvų pareigų ir vaiko globos. Peticijos pateikėja tvirtina, kad Vokietijos šeimos sistemai atstovaujanti vaikų ir jaunimo socialinės rūpybos tarnyba (Jugendamt) vaikų globą visada paskiria tėvams, kurie yra Vokietijos piliečiai, tariamai siekdama apginti vaiko interesus. Peticijos pateikėja aprašo savo asmeninę situaciją, pasakodama apie tai, kad ištekėjo Italijoje ir vėliau 2015 m., kai gimė vaikas, su vyru persikėlė gyventi į Vokietiją. Peticijos pateikėja taip pat teigia, kad šeimoje patyrė smurtą. Ji kritikuoja Vokietijos šeimos teismo sprendimą paskirti vaiko globą vaiko tėvui, dėl kurio motina neturėjo galimybės žindyti vaiką. Todėl peticijos pateikėjas prašo Europos Parlamento imtis veiksmų.

Thank you for your support, Mariapia Tolo
pro

Not yet a PRO argument.

contra

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now