Umwelt

Par Eiropas tiesību aktu par cilvēku veselības aizsardzību pret rūpnieciskiem ķīmiskiem piesārņotājiem iespējamu sistemātisku neievērošanu 

Обществен съвет за правосъдие
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
28 Supporters 28 in Europäische Union
6% from 500 for quorum
  1. Launched April 2020
  2. Time remaining 5 days
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Lūgumraksta iesniedzējs apvienības "Sabiedriskā tiesiskuma padome" vārdā sūdzas par Eiropas tiesību aktu par cilvēku veselības aizsardzību pret rūpnieciskiem ķīmiskiem piesārņotājiem iespējamu sistemātisku neievērošanu Ruses pilsētā Bulgārijā. Viņš atsaucas uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 1907/2006, kas attiecas uz ķimikāliju reģistrēšanu, vērtēšanu, licencēšanu un ierobežošanu (REACH), Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 2010/75/ES par rūpnieciskajām emisijām (piesārņojuma integrēta novēršana un kontrole) un Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 2008/1/EK par piesārņojuma integrētu novēršanu un kontroli. Lūgumraksta iesniedzējs apgalvo, ka kāda Ruses pilsētas uzņēmuma ražošanas iekārtas visu diennakti izplata smakas, kas nodara kaitējumu iedzīvotājiem. Viņš arī apgalvo, ka Bulgārijas Republikas atbildīgās iestādes atsakās likt uzņēmumam ievērot Eiropas tiesību aktus.Informācija– Lūgumraksts Nr. 1259/2019 attiecas uz šo pašu jautājumu.

Thank you for your support, Обществен съвет за правосъдие

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international