Bauvorhaben

Lūgumraksts Nr. 0248/2019, ko iesniedza Itālijas valstspiederīgais Benedetto Rubeti, iebilstot pret to, ka Elbas salā tiek būvēta atsāļošanas rūpnīca, lai nodrošinātu tur neatkarīgu ūdensapgādi  

Benedetto Rubetti
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
0 Supporters 0 in Europäische Union
0% from 500 for quorum
  1. Launched October 2019
  2. Collection yet 6 months
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Lūgumraksta iesniedzējs iebilst pret plānoto atsāļošanas iekārtas būvniecību (darbiem, ko plānots sākt 2019. gada oktobrī) Molas līcī un Capoliveri Lido (Elba). Nesniedzot sīkāku informāciju par attiecīgajām izmaiņām plānos, lūgumraksta iesniedzējs pauž bažas par to, ka neizbēgami tiks kropļota piekrastes līnija un ka viņam ir šaubas par šīs plānotās iekārtas lietderīgumu. Viņš norāda, ka ūdens trūkums šajā salā lielā mērā ir saistāms ar novecojušo ūdensapgādes tīklu (vairāk nekā puse no caurulēm ir bojātas), turklāt ūdeni varētu iegūt no liela ūdens nesējslāņa, kas atrodas zem jūras, un no daudziem salā esošajiem avotiem, neradot kaitējumu videi, ainavai vai dabas resursiem.

Thank you for your support, Benedetto Rubetti

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now