Bauvorhaben

Kuria peticijos pateikėjas prieštarauja gėlinimo įrenginio statybai, kuriuo norima Elbos saloje įrengti nepriklausomą vandentiekį

Benedetto Rubetti
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
0 Supporters 0 in Europäische Union
0% from 500 for quorum
  1. Launched October 2019
  2. Collection yet 6 months
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Peticijos pateikėjas prieštarauja numatytai gėlinimo įrenginio statybai (numatyta darbus pradėti 2019 m. spalio mėn.) Mola įlankoje ir Capoliveri Lido apskrityje (Elba). Nepateikdamas išsamios informacijos apie atitinkamą plano pakeitimą, peticijos pateikėjas išreiškia susirūpinimą, kad pakrantė bus neišvengiamai subjaurota, ir abejoja dėl planuojamo įrenginio statybos naudos. Peticijos pateikėjas atkreipia dėmesį į tai, kad vandens trūkumą saloje daugiausia lemia pasenęs vandentiekis (kuriame daugiau nei pusė vamzdžių prakiurę), be to, pasak peticijos pateikėjo, vandenį būtų galima išgauti iš didelio povandeninio vandeningojo sluoksnio ir iš daugelio šaltinių saloje, nesukeliant žalos aplinkai, kraštovaizdžiui ar gamtos ištekliams.

Thank you for your support, Benedetto Rubetti

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now