Tiere

Ve věci údajného porušení právních předpisů týkajících se sítě Natura 2000 a ohrožení stanovišť vzácných druhů orla skalního v oblasti pohoří Mała Barania (Polsko) 

H. M.
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
0 Supporters 0 in Europäische Union
0% from 500 for quorum
  1. Launched August 2020
  2. Time remaining > 3 Wochen
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Předkladatel petice upozorňuje na údajné porušení právního rámce EU, pokud jde o přírodní stanoviště významných ptačích druhů během označování trasy pro dálnici v oblasti masivu Mały Barania Předkladatel tvrdí, že rozhodnutí v oblasti životního prostředí, která jsou nutná pro tento projekt, nezohlednila faktory životního prostředí, konkrétně ohrožení přírodních stanovišť ohrožených druhů. Stížnost zaslaná krajskému inspektorátu ochrany životního prostředí nepřinesla kýžené výsledky, jelikož tento orgán neprovedl kontroly na místě a ve svém rozhodnutí uvedl, že neexistuje žádný důkaz o tom, že došlo k porušení právních předpisů týkajících se stanovišť významných ptačích druhů. Kromě toho nebyly provedeny žádné konzultace s institucemi či organizacemi zaměřenými na ochranu přírody. Předkladatel odkazuje na články 11 a 13 SFEU týkající se ochrany životního prostředí a dobrých životních podmínek zvířat, které by měly být zohledněny při provádění politiky EU a dopravní politiky členskými státy.

Thank you for your support, H. M.

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international