Tiere

Dėl tariamo su „Natura 2000“ susijusių ES teisės aktų pažeidimo ir grėsmės retoms rūšims priskiriamo kilniojo erelio buveinėms Mała Barania masyve (Lenkija)

H. M.
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
0 Supporters 0 in Europäische Union
0% from 500 for quorum
  1. Launched August 2020
  2. Time remaining > 3 Wochen
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Peticijos pateikėjas atkreipia dėmesį į tariamus ES teisės aktų dėl svarbių paukščių rūšių buveinių pažeidimus žymint greitkelio maršrutą Mała Barania masyve. Peticijos pateikėjas tvirtina, kad priimant šiam projektui būtinus sprendimus aplinkos srityje nebuvo atsižvelgta į aplinkos veiksnius, visų pirma į grėsmę nykstančių rūšių buveinėms. Provincijos aplinkos apsaugos inspekcijai pateiktu skundu nebuvo pasiekta norimo rezultato, nes ši institucija neatliko patikrinimo vietoje ir savo sprendime nurodė, kad nėra įrodymų, kuriais remiantis būtų matyti, jog pažeisti teisės aktai, susiję su svarbių paukščių rūšių buveinėmis. Be to, nebuvo konsultuotasi su gamtosaugos institucijomis ir organizacijomis. Peticijos pateikėjas remiasi SESV 11 ir 13 straipsniais, susijusiais su aplinkos apsauga ir gyvūnų gerove, į kuriuos valstybės narės turėtų atsižvelgti, įgyvendindamos ES politiką ir transporto politiką.

Thank you for your support, H. M.

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international