Багато людей у Польщі демонструють за демократичну систему, в першу чергу за вільний розвиток засобів масової інформації і функціонуючу систему юстиції. Ці принципи є важливими для всієї Європи і саме тому ми виражаємо нашу солідарність протестувальникам.

Reason

Ви, десятками тисяч, вийшли на вулиці, щоб боротися за майбутнє вашої демократії, і це вражає. Засадничі права, вільні ЗМІ і незалежні суди є невід’ємною складовою, тому що влада без бар’єрів і контролю є прямою загрозою демократії.

І в інших європейських країнах отримують підтримку також політичні сили, які замість збалансованої політики вибирають шлях конфронтацій, замість комплексного вирішення проблем вибирають легкий шлях з простими рішеннями і бачать в політичних опонентах своїх ворогів.

Такий підхід знищує суспільний мир, спільні досягнення та розвиток. Саме тому, ми всі в Європі, повинні об’єднатися і спільними зусиллями захищати засадничі принципи розвитку демократії.

Від імені всіх, хто підписав цю петицію.

Thank you for your support, Frank Burgdörfer, Önder Kurt (Netzwerk EBD) from Berlin
Question to the initiator

News

  • Liebe Unterstützende,
    der Petent oder die Petentin hat innerhalb der letzten 12 Monate nach Ende der Unterschriftensammlung keine Neuigkeiten erstellt und den Status nicht geändert. openPetition geht davon aus, dass die Petition nicht eingereicht oder übergeben wurde.

    Wir bedanken uns herzlich für Ihr Engagement und die Unterstützung,
    Ihr openPetition-Team

pro

Not yet a PRO argument.

contra

No CONTRA argument yet.