Region: Poland

Tak dalej, Polsko! Так тримати, Польще!

Petitioner not public
Petition is directed to
Polish Civil Society
81 supporters

Petitioner did not submit the petition.

81 supporters

Petitioner did not submit the petition.

 1. Launched 2016
 2. Collection finished
 3. Submitted
 4. Dialogue
 5. Failed

Багато людей у Польщі демонструють за демократичну систему, в першу чергу за вільний розвиток засобів масової інформації і функціонуючу систему юстиції. Ці принципи є важливими для всієї Європи і саме тому ми виражаємо нашу солідарність протестувальникам.

Reason

Ви, десятками тисяч, вийшли на вулиці, щоб боротися за майбутнє вашої демократії, і це вражає. Засадничі права, вільні ЗМІ і незалежні суди є невід’ємною складовою, тому що влада без бар’єрів і контролю є прямою загрозою демократії.

І в інших європейських країнах отримують підтримку також політичні сили, які замість збалансованої політики вибирають шлях конфронтацій, замість комплексного вирішення проблем вибирають легкий шлях з простими рішеннями і бачать в політичних опонентах своїх ворогів.

Такий підхід знищує суспільний мир, спільні досягнення та розвиток. Саме тому, ми всі в Європі, повинні об’єднатися і спільними зусиллями захищати засадничі принципи розвитку демократії.

Від імені всіх, хто підписав цю петицію.

Thank you for your support

Link to the petition

Image with QR code

Tear-off stub with QR code

download (PDF)

News

 • Liebe Unterstützende,
  der Petent oder die Petentin hat innerhalb der letzten 12 Monate nach Ende der Unterschriftensammlung keine Neuigkeiten erstellt und den Status nicht geändert. openPetition geht davon aus, dass die Petition nicht eingereicht oder übergeben wurde.

  Wir bedanken uns herzlich für Ihr Engagement und die Unterstützung,
  Ihr openPetition-Team

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now