Success
Foreign affairs

Par agresīvo karu Ukrainā: Krieviju nekavējoties jāizslēdz no SWIFT sistēmas

Petition is directed to
Bundesregierung
350,209 supporters

The petition is accepted.

350,209 supporters

The petition is accepted.

  1. Launched 2022
  2. Collection finished
  3. Submitted
  4. Dialogue
  5. Success

The petition was successful!

Krievija ir izvērsusi atklātu karu pret Ukrainu, aizbildinoties ar fabricētiem zemtekstiem. Šai rīcībai jābūt tūlītējām un tālejošām sekām. Viens no efektīvākajiem līdzekļiem ir Krievijas izslēgšana no starptautiskās maksājumu sistēmas SWIFT.
Ziņas vēsta par to, ka Vācijas valdība līdzās Itālijas, Kipras un Ungārijas valdībai atsakās izslēgt Krieviju no SWIFT savu ekonomisko interešu dēļ. Šis ir jāmaina nekavējoties. Lai iegrožotu Krievijas agresiju, katrai dienai, stundai, minūtei ir nozīme. Mēs vēršamies pie Vācijas valdības, lai tā nekavējoties mainītu savu nostāju un panāktu Krievijas izslēgšanu no SWIFT.
Tuvredzīgām ekonomiskām interesēm šajā situācijā nedrīkst būt nozīme. Kaitējums, kas būs nodarīts, ja tagad tiks palaista garām iespēja savaldīt Putinu, būs bezgalīgi lielāks.
Petīciju iniciējis Gunther Schenk, twitter.com/gu_sch.

Reason

Krievijas uzbrukums Ukrainai ir lielākais drauds mieram un vērienīgākā ģeopolitiskā katastrofa Eiropā kopš Otrā pasaules kara beigām. Mēs vēlamies apturēt kara eskalāciju, tomēr pakļaušanās Krievijas agresijai radīs tikai vēl lielāku postu. Masīvs politisks un ekonomisks spiediens uz Krieviju ir vienīgā efektīvā pieeja.

Thank you for your support, Kristaps Brics from Riga
Question to the initiator

Link to the petition

Image with QR code

Tear-off stub with QR code

download (PDF)

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now