Foreign affairs

Krievijas Uzbrukums Ukrainai: Balso Par Krievijas Izslēgšanu No Swift Sistēmas!

Petition is directed to
Vācijas valdība
350,206 supporters

Petition recipient did not respond.

350,206 supporters

Petition recipient did not respond.

 1. Launched 2022
 2. Collection finished
 3. Submitted on 02 Mar 2022
 4. Dialogue
 5. Failed

Krievija šorīt uzsāka atklātu karu pret Ukrainu, aizbildinoties ar safabricētiem ieganstiem. Uz to ir steidzami jāreaģē. Viens no visefektīvākajiem līdzekļiem būtu Krievijas izslēgšana no starptautiskās maksājumu sistēmas SWIFT.
Kā liecina uzticamu plašsaziņas līdzekļu ziņojumi, Vācijas valdība (kopā ar Itāliju, Kipru un Ungāriju) bloķē Krievijas izslēgšanu no SWIFT, domājot tikai par savām ekonomiskajām interesēm. Šī nostāja isteidzami ir jāmaina. Lai izbeigtu Krievijas uzsākto karu, svarīga ir katra diena, katra stunda. Mēs aicinām Vācijas valdību nekavējoties mainīt savu nostāju un darīt visu, lai izslēgtu Krieviju no SWIFT maksājumu sistēmas.
Šajā gadījumā nedrīkst apsvērt tikai savas ekonomiskās intereses! Kaitējums, kas tiktu nodarīts, ja tiktu palaista garām iespēja ierobežot Putina rīcībspēju, būtu ievērojami lielāks.
Petīcijas iniciātors ir Gunther Schenk, twitter.com/gu_sch

Reason

Pamatojums
Krievijas uzbrukums Ukrainai šodien ir lielākais drauds mieram Eiropā kopš Otrā pasaules kara beigām un lielākā ģeopolitiskā katastrofa kopš Otrā pasaules kara. Mēs vēlamies novērst karu, tāpēc nedrīkstam tikai līdzjūtīgi skatīties notiekošajā, - kaut ko panākt mēs varam tikai ar milzīgu politisko un ekonomisko spiedienu.

Thank you for your support, Ingrida Brice from Köln
Question to the initiator

Link to the petition

Image with QR code

Tear-off stub with QR code

download (PDF)

News

 • Liebe Unterstützende,
  der Petent oder die Petentin hat innerhalb der letzten 24 Monate nach dem Einreichen der Petition keine Neuigkeiten erstellt und den Status nicht geändert. openPetition geht davon aus, dass der Petitionsempfänger nicht reagiert hat.

  Wir bedanken uns herzlich für Ihr Engagement und die Unterstützung,
  Ihr openPetition-Team

 • Heute wurde die Petition offiziell eingereicht.

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now