Zusammenleben

By Wojciech Pruński (Polish) on violation of the Charter on Fundamental Rights by Poland regarding restrictions due to COVID-19 

Wojciech Pruński
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
2 Supporters 2 in Europäische Union
0% from 500 for quorum
  1. Launched June 2020
  2. Time remaining 13 days
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Peticijos pateikėjas teigia, kad susirinkimų laisvė, kuri yra užtikrinta Pagrindinių teisių chartija ir Lenkijos Konstitucija, buvo pažeista Lenkijos vyriausybei priėmus sprendimą, kuriuo nustatomi tam tikri apribojimai ir draudimai bei paskelbiami įsakymai, susiję su COVID-19 epidemijos proveržiu. Peticijoje jis pamini teismo sprendimą, kuriame nurodoma, kad sprendimas uždrausti susirinkimų laisvę kelia rimtų abejonių Konstitucijos požiūriu, ypač atsižvelgiant į proporcingumo principą ir į tai, ar leistini individualių laisvių apribojimai. Taip pat peticijos pateikėjas teigia, kad policija neteisėtai sulaikė taikius protestuotojus, įskaitant kandidatą į Lenkijos prezidento postą ir Senato, Lenkijos parlamento aukštųjų rūmų, narį.

Thank you for your support, Wojciech Pruński

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international