Security

Europe, Be Brave! Європо, Будь Сміливою!

Petition is directed to
політичних лідерів європейських країн
465
Collection finished
  1. Launched March 2022
  2. Collection finished
  3. Prepare submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Ми хочемо заохотити європейських лідерів бути сміливими у своїх рішеннях проти Путіна, хоча і для нас можуть виникнути труднощі. Збережемо Україну, а не власний комфорт.

Reason

Ми, громадяни європейських країн,

засуджуємо агресію, розпочату Володимиром Путіним проти України, яка вимагає безкомпромісної відповіді. Ми підтримуємо широку економічну, військову та гуманітарну допомогу Україні, а також готовність йти їй назустріч у сфері міжнародних угод.

Економічні інтереси не повинні переважати над потребою захищати вільну Європу. Україна є її частиною, хоча зараз й не є членом НАТО і Європейського Союзу.

  1. Ми, європейці, готові зіткнутися з економічними наслідками вжитих заходів та їх впливом на постачання і ціну енергетичних ресурсів. Ми сповнені рішучості нести на собі всі зумовлені цим труднощі, незважаючи на те, що вони будуть для нас важкими.
  2. Ми повністю підтримуємо наших європейських лідерів у їх мужньому рішенні застосувати найжорсткіші заходи проти Росії, Білорусії та всіх, хто приєднається до Путіна.

Ми хочемо бути впевненими, що зробили все можливе у ці доленосні години. Нам потрібна вільна і смілива Європа, яка нікому не дасть себе залякати. Ми повинні діяти швидко і вистояти.

Thank you for your support, Vojtěch Kaska from České Budějovice
Question to the initiator

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now