Bildung

Katarzyna Karella sotsiaalsete häiretega laste ja noorte ravi- ning pedagoogilistele hooldusasutustele mõeldud süstemaatilise abi kohta Poolas 

Katarzyna Krella
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
68 Supporters 68 in Europäische Union
0% from 1.000.000 for quorum
  1. Launched September 2019
  2. Time remaining 2 days
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Petitsiooni esitaja viitab nende Poola laste olukorrale, kellel on traumaatiliste kogemuste, psühhiaatrilise ravi ja mitmesuguste emotsionaalsete häirete tõttu traditsioonilises haridussüsteemis toimetulekuga probleeme. Petitsiooni esitaja sõnul ei ole need ajutiste kohanemisraskustega lapsed saanud viimastel aastatel piisavalt süstemaatilist abi. Praeguses erivajadustega laste koolide ja taasintegreerimiskeskuste süsteemis puuduvad spetsiaalsed keskused noormatele lastele vanuses 7 – 13 aastat. Petitsiooni esitaja on seisukohal, et intellektuaalselt võimekad lapsed, kes ei saa kehalise puude või traumast tingitud põhjuste tõttu käia tavakoolis, tuleks paigutada 24 tundi toimivatesse keskustesse (internaati) ja tagada neile vajalik diagnostiline, haridusalane ning arstiabi. Petitsiooni esitaja sõnul tuleks nii kiiresti kui võimalik õigusakte muuta ja luua selline hooldussüsteem, millega edendataks selliste laste arengut ega jäetaks neid kõrvale .

Thank you for your support, Katarzyna Krella

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international