Security

Люди в усьому світі звертаються до ООН з проханням виключити Росію з Ради Безпеки ООН

Petition is directed to
United Nations
57,152
Collection finished
  1. Launched March 2022
  2. Collection finished
  3. Prepare submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Згідно зі статтею 1 Статуту ООН, однією з цілей Організації Об'єднаних Націй є підтримання міжнародного миру і безпеки, а з цією метою: вжиття ефективних колективних заходів для запобігання та усунення загроз миру, а також для придушення актів агресії або інших порушень миру, а також здійснення мирними засобами та відповідно до принципів справедливості та міжнародного права врегулювання міжнародних суперечок або ситуацій, які можуть призвести до порушення миру.

Наразі Росія скоїла в Україні десяток численних військових злочинів і продовжує це робити. З кожною секундою ситуація погіршується.

Щоб запобігти подальшим військовим злочинам проти мирного населення, всесвітньої ядерної катастрофи та подальшої агресії Російської Федерації люди в усьому світі звертаються до ООН з проханням виключити Росію з Ради Безпеки ООН та розпочати миротворчу місію ООН в Україні.

Reason

Наразі Росія скоїла в Україні десяток численних військових злочинів і продовжує це робити. З кожною секундою ситуація погіршується.

Thank you for your support, Лилия Сердюк from Новоалександровка
Question to the initiator

РФ вчиняє геноцид українського народу.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now