Civil rights

Заборона подвійного громадянства громадянам ЄС із громадянством Російської Федерації

Petition is directed to
Європейский парламент
2,359
Collection finished
  1. Launched March 2022
  2. Collection finished
  3. Prepare submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Щоб запобігти новій військовій агресії Російської Федерації проти інших країн Європи, життєво необхідне прийняття термінової директиви Європейського Союзу, що зобов'яже негайно зробити наступні кроки:

 

1. Заборона суміщення громадянства ЄС із громадянством Російської Федерації.

2. Громадяни ЄС, які мають кілька громадянств, повинні обов'язково повідомляти про це, якщо одне з них є російським.

3. Розробити та впровадити механізм позбавлення громадянства ЄС для тих російських громадян, які нині мають паспорти ЄС.

Reason

Російська Федерація знову напала на Україну! Вони бомблять суверенну країну. Державу, яка ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС та стала кандидатом на вступ до Європейського Союзу. Російська Федерація без вагань вдерлася на територію України, маючи на меті покарати українців за їхній європейський вибір.

 

Російська агресія проти України ставить усі європейські країни перед вибором та змушує до дій. Серед усього широкого спектра заходів, які вже вживаються, є ще один спосіб протистояти цій жахливій війні та запобігти новим. Країни ЄС можуть і навіть повинні переглянути свою політику та правила щодо надання громадянства ЄС громадянам Російської Федерації. Збереження теперішнього правового статус-кво, що дозволяє російським громадянам продовжувати користуватися перевагами подвійного громадянства, є безпосередньою загрозою безпеці та добробуту Європейського Союзу.

 

Громадянство означає, що людина має не тільки права, а й обов'язки перед країною, а та, своєю чергою, має певні права та обов'язки щодо своїх громадян. Конституція і військова доктрина Російської Федерації, згідно з частиною 1 (стаття 59) та частиною 2 (стаття 15), вимагають від громадян Росії беззаперечного дотримання закону, який, крім іншого, зобов'язує захищати Російську Федерацію. Цей обов'язок покладається на всіх громадян Росії, незалежно від їх фактичного місця проживання або наявності другого громадянства.

 

Позиція Російської Федерації – війна проти України, є оборонною. А російська "оборонна" військова доктрина є комплексом дій, що включає такі елементи: 

● Дії, спрямовані на масове вбивство цивільного населення

● Дії, спрямовані на знищення цивільної інфраструктури та домогосподарств.

Росія вже не вперше починає війну, прикриваючись бажанням захистити права своїх громадян за межами Росії. Вони продовжують використовувати російських громадян, які проживають за кордоном, як привід для просування насильства та свого агресивного геополітичного порядку денного. Вони приносять свій "захист" навіть тим, хто ніколи не просив "захисту".

Thank you for your support, Roman Bielic from , Paralimni
Question to the initiator

News

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now