Region: Greece
Foreign affairs

Про заборону в Греції символіки, що пропагує російську агресію

Petition is directed to
Парламент Грецької Республіки
2,041
Collection finished
  1. Launched April 2022
  2. Collection finished
  3. Submission on the 08 May 2022
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Звертаємося до Парламенту Грецької Республіки з проханням заборонити символіку, що пропагує військову агресію й просуває наративи російської війни проти України, а саме літери «Z» та «V» у контексті російсько-української війни, прапори псевдореспублік «ДНР/ЛНР» та т. зв «Новоросії» та георгіївські стрічки, як це вже зробили деякі європейські держави.

Reason

2 квітня в м. Салоніки та 3 квітня 2022 року в м. Афіни відбулися автопробіги проти т. зв. «расизму та русофобії», організовані прихильниками дій країни-агресора.

Вищезазначені мітинги пройшли під прапорами росії та Греції, а також з використанням наступних символів:

  • літер «Z» та «V» – символів кривавого російського вторгнення в Україну;
  • прапорів псевдореспублік «ДНР/ЛНР» та т. зв «Новоросії», створених за сприяння та фінансування російської федерації, існування яких не визнається цивілізованим світом;
  • георгіївських стрічок – символу, який вже давно втратив своє первісне значення і сьогодні асоціюється лише з реваншистською політикою росії щодо відновлення «російської імперії» воєнним шляхом.

На наше переконання, просуванню російських авторитарних і агресивних наративів, промоції війни в столиці Грецької Республіки, особливо поруч з грецьким прапором, не місце в колисці світової демократії.

Такі акції не мають уособлювати у собі грецький народ та його відношення до агресивних дій та воєнних злочинів Кремля.

Російська війна проти України, що розпочалася у 2014 році, перейшла в активну фазу з початком повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Місто Маріуполь, у якому проживало більше півмільйона людей і в якому жили етнічні греки, на сьогодні майже повністю знищено російською армією. Лише в Маріуполі, кількість жертв сягає 5 тис. осіб та продовжує зростати.

3 квітня весь світ побачив чергові докази злочинних дій російського уряду та армії на території Київщини, зокрема у м. Буча та Ірпінь, – наслідки звірств, нелюдських дій, агресії та геноциду українського народу російськими військовими, що уособлює в собі т. зв. "русский мир". І в той час, коли по всьому світу проходили акції жалоби, в центрі Афін відбувався санкціонований Грецькою Республікою цинічний автопробіг під вищезгаданою пропагандистською символікою.

Ми, команда волонтерів Help Ukraine Gr та діаспора українців у Греції, засуджуємо підтримку війни та геноциду в Україні.

Греція не має підтримувати вбивць, мародерів, ґвалтівників та терористів та їхню символіку.

This petition has been translated into the following languages

Нужно убрать все фашисткие символики во всем мире. Так как это служит пропаганде и нагнетанию настроений целью которых есть война и убийство мирного населения!

Нет фашистской символике в Греции и Кипре!!! Это даже не обсуждается! Русские живущие в Греции и Кипре, поддерживают войну и насилие в Украине! И открыто об этом говорят! 🇺🇦🙏

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now