Region: Greece
Foreign affairs

Про заборону в Греції символіки, що пропагує російську агресію

Petitioner not public
Petition is directed to
Парламент Грецької Республіки
2,041 supporters

Petitioner did not submit the petition.

2,041 supporters

Petitioner did not submit the petition.

 1. Launched 2022
 2. Collection finished
 3. Submitted on 08 May 2022
 4. Dialogue
 5. Failed

Звертаємося до Парламенту Грецької Республіки з проханням заборонити символіку, що пропагує військову агресію й просуває наративи російської війни проти України, а саме літери «Z» та «V» у контексті російсько-української війни, прапори псевдореспублік «ДНР/ЛНР» та т. зв «Новоросії» та георгіївські стрічки, як це вже зробили деякі європейські держави.

Reason

2 квітня в м. Салоніки та 3 квітня 2022 року в м. Афіни відбулися автопробіги проти т. зв. «расизму та русофобії», організовані прихильниками дій країни-агресора.
Вищезазначені мітинги пройшли під прапорами росії та Греції, а також з використанням наступних символів:

 • літер «Z» та «V» – символів кривавого російського вторгнення в Україну;
 • прапорів псевдореспублік «ДНР/ЛНР» та т. зв «Новоросії», створених за сприяння та фінансування російської федерації, існування яких не визнається цивілізованим світом;
 • георгіївських стрічок – символу, який вже давно втратив своє первісне значення і сьогодні асоціюється лише з реваншистською політикою росії щодо відновлення «російської імперії» воєнним шляхом.

На наше переконання, просуванню російських авторитарних і агресивних наративів, промоції війни в столиці Грецької Республіки, особливо поруч з грецьким прапором, не місце в колисці світової демократії.
Такі акції не мають уособлювати у собі грецький народ та його відношення до агресивних дій та воєнних злочинів Кремля.
Російська війна проти України, що розпочалася у 2014 році, перейшла в активну фазу з початком повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Місто Маріуполь, у якому проживало більше півмільйона людей і в якому жили етнічні греки, на сьогодні майже повністю знищено російською армією. Лише в Маріуполі, кількість жертв сягає 5 тис. осіб та продовжує зростати.
3 квітня весь світ побачив чергові докази злочинних дій російського уряду та армії на території Київщини, зокрема у м. Буча та Ірпінь, – наслідки звірств, нелюдських дій, агресії та геноциду українського народу російськими військовими, що уособлює в собі т. зв. "русский мир". І в той час, коли по всьому світу проходили акції жалоби, в центрі Афін відбувався санкціонований Грецькою Республікою цинічний автопробіг під вищезгаданою пропагандистською символікою.
Ми, команда волонтерів Help Ukraine Gr та діаспора українців у Греції, засуджуємо підтримку війни та геноциду в Україні.
Греція не має підтримувати вбивць, мародерів, ґвалтівників та терористів та їхню символіку.

Thank you for your support

Link to the petition

Image with QR code

Tear-off slip with QR code

download (PDF)

This petition has been translated into the following languages

News

 • Liebe Unterstützende,
  der Petent oder die Petentin hat innerhalb der letzten 12 Monate nach Ende der Unterschriftensammlung keine Neuigkeiten erstellt und den Status nicht geändert. openPetition geht davon aus, dass die Petition nicht eingereicht oder übergeben wurde.

  Wir bedanken uns herzlich für Ihr Engagement und die Unterstützung,
  Ihr openPetition-Team

Нужно убрать все фашисткие символики во всем мире. Так как это служит пропаганде и нагнетанию настроений целью которых есть война и убийство мирного населения!

Нет фашистской символике в Греции и Кипре!!! Это даже не обсуждается! Русские живущие в Греции и Кипре, поддерживают войну и насилие в Украине! И открыто об этом говорят! 🇺🇦🙏

This petition has been translated into the following languages

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now