Migration

درخواست تجدید نظر ازآلمان، برای کاهش روابط تجاری باایران و برگزاری مذاکرات حقوق بشر

Petitioner not public
Petition is directed to
صدراعظم کشور جمهوری فدرال المان خانم دکتر آنگلا مرکل
120 109 in European Union
Petitioner did not submit the petition.
 1. Launched 2018
 2. Collection finished
 3. Submitted
 4. Dialogue
 5. Failed

حضورمحترم صدراعظم کشور جمهوری فدرال المان خانم دکتر آنگلا مرکل٫ ما از شما بعنوان صدراعظم کشور جمهوری فدرال المان درخواست میکنیم که روابط تجاری خود را با جمهوری اسلامی ایران شدیدا کاهش داده و مذاکرات را در راستای رعایت حقوق بشر آغاز کنید.

روابط اقتصادی جمهوری فدرال آلمان دولت ایران و فساد نخبگان و امرای دولت ایران رامستحکم می کند که نتیجه آن سرکوب ملت ایران و دلیل آنها برای فراربه کشور آلمان میباشد.

کلیساها، انجمن ها و انجمن های مسیحی با هزاران نفر از مقامات رسمی و افتخاری خود را متعهد کرده پناهندگان از کشورهای مختلف و با علل مختلف آمدن به آلمان را حمایت کنند. برتری منافع اقتصادی بر موضوع حقوق بشرباعث ازدیاد فرار ایرانیان بعنوان پناهنده از ایران به کشور آلمان میگردد. این افراد پناهنده از ایران، کردستان، افغانستان و سوریه میهن خود را دوست دارند و مایلند و می خواهند در اسرع وقت به آغوش خانواده ها و دوستان خود بازگردند. منبع: https://www.proasyl.de/thema/fakten-zahlen-argumente/ https://www.proasyl.de/hintergrund/asyl-in-zahlen-2016/

ما ازرژیم جمهوری فدرال آلمان خواستار محدودیت همکاری تجاری با رژیم ایران ٬ شروع مذاکرات در راستای رعایت حقوق بشروآزادی زندانیان مسیحی٫مسلمانان سنی ٬ بهایی ٬دراویش و دگر اندیشان و توقف دلایل فرار ایرانیان به آلمان که در جهت منافع آلمان نیز هست٬میباشیم.

سیاست فعلی دولت فدرال آلمان با ایران بهره بری اقتصادی را برای اروپا ترویج داده و تروریسم و دلایل فرار پناهندگان از کشورشان را نیز مساعد میکند.

لطفا سیاست همکاری با ایران را تغییر دهید و از بازگشت امن ایرانیان به کشورشان و احترام به حقوق بشر 80 میلیون نفر در ایران حمایت کنید !

Reason

سازمان عفو بین الملل درباره تبعیض، فقرزایی و حاشیه راندن اقلیت های قومی در ایران گزارش هایی میدهد. مقامات رژیم اسلامی ایران به احتیاجات اقتصادی مناطقی که این اقلیت ها زندگی می کنند، بی توجه هستند. این افراد دارای آب آشامیدنی، برق، مدارس و امکانات بهداشتی نیستند. در استان های فقیرنشین، میزان بی سوادی دختران و مرگ و میر کودکان بسیار زیاد است. منبع: https://www.amnesty.de/annualreport/2018/iran

در ایران هیچ آزادی مذهبی وجود ندارد، حتی برای مسلمانان، بویژه خیلی کمتر برای مسیحیان و اقلیت های دیگر مانند بهایی، درویش ها، دگر اندیشان و دگرباوران.

ایران مطابق شاخص ردیابی جهانی مسیحیان فراری ازطرف سازمان بین المللی ( اوپن دورز ) در اذیت و آذار مسیحیان در رتبه دهم قرار دارد. منبع: https://www.opendoors.de/christenverfolgung/weltverfolgorgindex/laenderprofile/2018/iran

اقلیت ها به طور گسترده تحت ستم قرار گرفته و حتی بیش از بقیه جمعیت مردم رنج می برند. هزاران نفر از آنها در زندان ها تحت شکنجه واعدام قرار دارند. بی عدالتی اجتماعی، سرکوب زنان، فساد اداری امرای مستبد و سرکوبگر دستگاه دولت از مهم ترین مسائل جامعه منکوب شده ایران است.

سیستم حقوقی درایران فاسد است و خودسرانه عمل می کند، مانند مورد دستگیری مریم رستم پور و مرضیه امیری، دو زن مسیحی مسلمان زاده، که به اتهام تغییر دین زندان آنان نه ماه به طول انجامید که هنوزاز عواقب آن رنج می برند. منبع : https://www.youtube.com/watch?v=vH_12pxMnM0

درآمد سالانه معاملات نفتی در ایران بین 30 تا 40 میلیارد دلار است و همراه با درآمد سالانه توافق هسته ای حدود 10 میلیارد دلارکه جمیعا ارزش آن بین 40 تا 50 میلیارد دلارمیباشد.

بیشتر این پول برای سوریه، عراق و یمن صرف میشودوملت ایران منافعی از آن ندارد. این پول برای حمایت از اسلامگرایان سوریه و حمایت از گروه های تروریستی بهره برداری میشود.

15میلیارد دلار سالانه برای ساخت و نگهداری پایگاه های نظامی در سوریه ، گروه های تروریستی اسلامی نظیر حماس (لبنان)، جهاد اسلامی (فلسطین)، طالبان، شبه نظامیان شیعه اسلامی در عراق، حزب الله در لبنان، گروه های رادیکال در آفریقا، شیعیان حوثی سیاسی-نظامی در یمن، ساخت یک کارخانه موشک در یمن و استقرار سربازان ایرانی در سوریه، عراق و یمن صرف می شود و سکوت غرب باعث تشویق رژیم ایران گشته بطوری که برای رسیدن اهداف وغنی سازی خود ادامه می دهد.

منبع: Voice of Amerika, Mehdi Falah: https://www.youtube.com/watch?v=xdY34IjR1gM, Korruption in der iranischen Elite: https://www.rundschau-online.de/politik/korruption-iranische-elite-haeuft-vermoegen-an---usa-heizt-debatte-an-31038606

Thank you for your support

This petition has been translated into the following languages

News

 • Liebe Unterstützende,
  der Petent oder die Petentin hat innerhalb der letzten 12 Monate nach Ende der Unterschriftensammlung keine Neuigkeiten erstellt und den Status nicht geändert. openPetition geht davon aus, dass die Petition nicht eingereicht oder übergeben wurde.

  Wir bedanken uns herzlich für Ihr Engagement und die Unterstützung,
  Ihr openPetition-Team

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now