Fundacja Warsaw Enterprise Institute

Warsaw Enterprise Institute koncentruje się na czterech obszarach kluczowych dla otoczenia biznesowego i poprawy dobrobytu Polski:

• Państwa i Prawa

• Bezpieczeństwa

• Gospodarki

• Demografii

WEI prowadzi badania, analizy, projekty edukacyjne, publikuje komentarze, stanowiska, memoranda oraz raporty. Przygotowuje rozwiązania zarówno dla instytucji państwowych, jak i niezależnych podmiotów społecznych czy komercyjnych.

WEI jest wyłącznym polskim partnerem światowego raportu o wolności gospodarczej The Heritage Foundation i Wall Street Journal. Prowadzi również szereg innych programów i projektów, takich jak The Warsaw Network (sieć think tanków z byłego obszaru postsowieckiego), Plusy Ujemne (portal, na którym oceniamy istotne zmiany i nowości legislacyjne), Obiecanki Cacanki (serwis obietnic wyborczych), Agenda Polska (seria publikacji z zakresu strategii rozwoju Polski, rozwiązań systemowych i punktowej naprawy prawa), Świetlica Wolności (formacyjne miejsce spotkań i wykładów dla zdroworozsądkowej młodzieży).

Od maja 2014 r. WEI jest wydawcą codziennego serwisu internetowego zajmującego się głównymi obszarami zainteresowania Instytutu.

website: wei.org.pl/

Petitions started by members of the organization

Save our voice online!

557 supporters
356 days since collection

Ocalcie nasz głos

557 supporters
356 days since collection

Nie dla aresztowego bezprawia!

792 supporters
09/16/2023 finished

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now