Security

Зупинення бізнесу АDEO Group в РФ

Petition is directed to
Глобальні лідери АDEO Group
732
Petitioner did not submit the petition.
 1. Launched March 2022
 2. Collection finished
 3. Submitted
 4. Dialogue
 5. Failed

Відкритий лист працівників ТОВ «Леруа Мерлен Україна»

до директорів та Глобальних лідерів АDEO Group від 16/03/2022р.

 

Рішення АDEO Group продовжувати свою діяльність в Російській Федерації (Леруа Мерлен РФ) під час війни РФ проти України призводить до краху репутації не тільки мережі Леруа Мерлен, а й Групи АДЕО в цілому.

Це поширюється далеко за межі України і загрожує глобальним бойкотом нашого бренду, який ми спільно створювали 14 років у нашій країні та майже 100 років у світі.

Така позиція АDEO Group нівелює ті позитивні надбання, які наша компанія здобула протягом 14 років діяльності в Україні.

Ми підтримуємо Президента, уряд та Верховну Раду України щодо необхідності невідкладного зупинення бізнесу в РФ, що змусить агресора припинити бойові дії та масові вбивства!

При цьому, працівники Леруа Мерлен Україна, не дивлячись на свою громадянську позицію, знаходяться в дуже складній ситуації, - ризикуючи життям, під обстрілами ракет ми щодня допомагаємо нашим волонтерам, Збройним силам, Державній службі з надзвичайних ситуацій, медичним закладам із забезпечення тилу, в той же час ми, як представники Леруа Мерлен Україна, відчуваємо в свою сторону негатив від суспільства внаслідок рішення Групи АДЕО продовжити бізнес в РФ.

Леруа Мерлен РФ входить в десятку найбільших платників податків РФ.

Кожен день роботи цього підприємства, кожен рубль, сплачений в державний бюджет країни-агресора у вигляді податків, допомагає озброювати армію загарбників та знищувати ще більше українців, серед яких діти і вагітні жінки, деякі з яких ще досі знаходяться на окупованих територіях, де вже сьогодні настала гуманітарна криза!

Позиція ADEO Group про відповідальність перед всіма працівниками, в тому числі перед російськими працівниками, не витримує жодної критики, оскільки така значна підтримка економіки країни-вбивці нівелює цінність життів 45 мільйонів українців.  

Справжнім шоком для працівників Леруа Мерлен Україна стало те, що, не дивлячись на загострення воєнних дій зі сторони РФ та, як наслідок, нестримне збільшення смертей українців від авіа та ракетних ударів, планується розширення асортименту та робочих місць Леруа Мерлен РФ (підтвердження долучаємо) задля підтримання економіки країни-терориста та продовження ведення агресивної війни.

Це неприпустимо!!

«Людина – понад усе», «Людина – серце компанії» – чи не це найголовніші принципи, які лягли в основу діяльності Групи АДЕО і всі ці роки декларувались та впроваджувались в життя як серед працівників Леруа Мерлен України так і серед працівників Групи по всьому світі як головні цінності компанії!?

Хочеться вірити, що АДЕО залишилась вірною своїм базовим принципам, які є живими, діючими і несумісними з продовженням діяльності на території РФ, що, фактично є торгівлею цими принципами за гроші!

Такі доходи є кривавими!!

Ми хочемо щоб це почули і зрозуміли лідери Леруа Мерлен України, лідери Групи АДЕО!

Ми, працівники Леруа Мерлен Україна, які, в першу чергу є ЛЮДЬМИ і громадянами України, змушені зараз захищати свою Країну, свої життя, життя своїх дітей, рідних і близьких!

Ми демонструємо всьому Світу здатність захищати Людські та демократичні цінності, які в тому числі покладені в основу і корпоративної культури Групи АДЕО!

Допоможіть нам, допоможіть усьому Світу стримати агресора, зупиніть бізнес в Російській Федерації! Доведіть всьому світові, що загальнолюдські цінності: збереження людського життя, порядність, чесність, гідність та співпереживання не є пустими для вас!

Пройдіть цей тест на Людяність!

Reason

Thank you for your support, Leroy Merlin Ukraine from , Kyiv
Question to the initiator

News

 • Liebe Unterstützende,
  der Petent oder die Petentin hat innerhalb der letzten 12 Monate nach Ende der Unterschriftensammlung keine Neuigkeiten erstellt und den Status nicht geändert. openPetition geht davon aus, dass die Petition nicht eingereicht oder übergeben wurde.

  Wir bedanken uns herzlich für Ihr Engagement und die Unterstützung,
  Ihr openPetition-Team

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now