Security

Зміна звука сирени на пісню Fortunate Son

Petition is directed to
громадяни України, мери міст, вищі інстанції
13 supporters
Petitioner did not submit the petition.
13 supporters
Petitioner did not submit the petition.
 1. Launched March 2022
 2. Collection finished
 3. Submitted
 4. Dialogue
 5. Failed

Невеличка спілка творчої молоді, що зараз вимушено перебуває у Львові, колективними зусиллями дійшла до рішення, що суттєво змінить положення справ у нашій країні. Це - зміна звуку сирени зі звичайного відчайдушного металевого крику на пісню Fortunate Son групи Creedence Clearwater Revival.

Також зазначу, що не менш важливим є збереження аутентики військових дій і оригінального випадку використання цієї пісні - а саме, голосова вставка "Good morning, Ukraine!". Звісно, я пропоную свою кандидатуру на роль диктора для цього.

Дякую вам за увагу!

Reason

Ця петиція є дуже важливою для українського народу. Уявіть собі - ви прокидаєтесь від звуку сирени. Увесь час до відміни тривоги ви сидітимете у кутку, очікуючи на ракету, що вдарить у ваш дім. Прокидаючись під Fortunate Son ви будете з посмішкою та бойовим настроєм зустрічати новий день!

Fortunate Son - наш кандидат для сирени!

Thank you for your support, Максим from Львів
Question to the initiator

News

 • Liebe Unterstützende,
  der Petent oder die Petentin hat innerhalb der letzten 12 Monate nach Ende der Unterschriftensammlung keine Neuigkeiten erstellt und den Status nicht geändert. openPetition geht davon aus, dass die Petition nicht eingereicht oder übergeben wurde.

  Wir bedanken uns herzlich für Ihr Engagement und die Unterstützung,
  Ihr openPetition-Team

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now