Security

Визнання геноциду росії проти України

Petition is directed to
Фізичні та юридичні особи
302 supporters

Collection finished

302 supporters

Collection finished

  1. Launched July 2022
  2. Collection finished
  3. Prepare submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Ініціюється рух з визнання геноциду росії проти України з метою припинення злочинних дій росії в Україні.

Визнання геноцидом дій росії проти України — це рух, який констатує, що дії росії з 24.02.2022 р. є актом геноциду українського народу, здійсненого путінським режимом.

Завдання:

1. Визнати геноцид росії проти України фізичними та юридичними особами (країнами; політичними, державними, регіональними чи місцевими одиницями в межах певної держави; релігійними, благодійними чи громадськими організаціями та ін.)

2. Засудити геноцид росії проти України фізичними та юридичними особами (країнами; політичними, державними, регіональними чи місцевими одиницями в межах певної держави; релігійними, благодійними чи громадськими організаціями та ін.)

Reason

З боку росії вчиняються злочинні дії з наміром знищити українів, як націю (Конвенція про запобігання злочину геноциду та покарання за нього, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/995_155#Text), що включають 1) вбивство; 2) завдання важких тілесних ушкоджень та розумового розладу; 3) навмисне створення таких життєвих умов, які розраховані на повне або часткове знищення українців; 4) проводяться заходи, розраховані на запобігання дітонародження в середовищі українців; 5) відбувається насильницька передача дітей до іншої людської групи. Такі дії росії є злочинними й не мають відбуватися в цивілізованому світі XXI століття

Link to the petition

Image with QR code

Tear-off slip with QR code

download (PDF)

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now