Image of the petition Відкритий лист до глобального керівництва Avon
Civil rights

Відкритий лист до глобального керівництва Avon

Petition is directed to
Angela Cretu,CEO at Avon
1,073
Collection finished
  1. Launched March 2022
  2. Collection finished
  3. Prepare submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Most of the leading Western companies have already stopped their business in Russia, the country that is committing genocide against the population of Ukraine.

 After all, everyone understands that every ruble paid as a tax to the Russian budget turns into tears and the death of Ukrainian children.

Companies that adhere to ethical standards and humanistic values just do not have the moral right to continue to operate in a country that commits mass war crimes in another country!

Every product that a company supplies, produces or sells in the Russian market contributes to the military budget, which has always been a priority for the Russian government over any basic needs of its own citizens.

We repeat: every ruble earned by the business in the Russian Federation, every ruble paid as a tax to the budget of a terrorist state, turns into tears and deaths of Ukrainian children! The Russians have already killed more than 80 of our children, namely children!, including infants. They do not stop there; the number of terrible deaths is growing every day

Remember our Values. Stop the Avon business in Russia! Take action! Until it is not too late

Reason

Відкритий лист Головному виконавчому директору (CEO) Avon Worldwide Анжелі Крецу

від Менеджерів, Партнерів, Представників Avon в Україні,

та від імені народу України

 

24 лютого 2022 року Росія нанесла ракетні удари по містах України і почала повномасштабне вторгнення. Страшна війна охопила нашу Батьківщину, російські війська знищують вщент наші міста, вбивають невинних людей, не шкодуючи ні жінок, ні навіть дітей. Російською Федерацією здійснюється геноцид народу України.

 Увесь цивілізований світ шокований нечуваною, жорстокою агресією та терором, що чинять російські війська при мовчазній згоді та навіть підтримці населенням Росії. Бомбардування шкіл, дитсадків, пологових будинків, розстріли цивільних, насилля та катування – це тільки мала частина військових злочинів, які кожного дня з 24 лютого вчиняють російські окупанти проти нашого народу. Кожного дня квітучі українські міста стають руїнами – Харків, Чернігів, Маріуполь, Охтирка Сумської області, Буча, Бородянка, Ірпінь, Гостомель Київської області, Волноваха Донецької області, Ізюм Харківської області, та багато інших великих та маленьких міст та селищ.

 Захоплені атомні електростанції, які становлять небезпеку для всього світу – такі як Чорнобильська АЕС та Запорізька АЕС.

Росія веде в Україні терористичну війну. Росіяни вбили більше цивільних українських громадян, в тому числі жінок та дітей, ніж загинуло в бою українських військових з усіх структур сектору оборони. Звірства російської армії посилюються, а масштаб руйнувань, смертей та людського горя вже перевершив всі найстрашніші уявлення та межі. Жодна людина у світі не може без жаху дивитися на те, що робить Російська Федерація з народом України.

Росіяни вже вбили більше 80 наших дітей, саме дітей!, в тому числі немовлят, і не зупиняються на цьому, кількість страшних смертей щоденно росте!

 Міжнародний суд ООН у Гаазі вже розглядає справу проти Російської Федерації за порушення Росією Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.

Увесь цивілізований світ карає Росію як державу-терориста, застосовуючи безпрецедентні санкції, відмовляючись від будь-якої взаємодії з країною, яка у своїй неймовірній жорстокості вже перевершила навіть фашистську Німеччину часів Другої світової війни.

 Більшість провідних західних компаній вже зупинили свій бізнес в Росії, країні, яка чинить геноцид щодо населення України.

 Адже всі розуміють, що кожен рубль, сплачений як податок до російського бюджету, перетворюється на сльози та смерть українських дітей.

 Компанії, які дотримуються етичних стандартів і гуманістичних цінностей, просто не мають морального права продовжувати діяльність у країні, яка вчиняє масові воєнні злочини на території іншої країни!

 Кожен товар, який постачає, виробляє або продає компанія на російському ринку, робить свій внесок до військового бюджету, який завжди був пріоритетом для російського уряду у порівнянні з будь-якими елементарними потребами власних громадян.

 Повторюємо: кожен рубль, зароблений бізнесом на території Російської Федерації, кожен рубль, сплачений як податок до бюджету держави-терориста, перетворюється на сльози і смерті українських дітей!

 Закликаємо вас, просимо вас, благаємо вас зробити свій внесок у спасіння народу України від ненависного і озвірілого ката – Російської Федерації, що методично винищує українське населення, жінок та дітей, застосовуючи, в тому числі, заборонену міжнародним правом зброю. Закликаємо вас, просимо вас, благаємо вас припинити діяльність Avon в Росії, утриматися від фінансувати вбивства Росією українських дітей та жінок!

 Компанія Avon вже більше 135 років твердо стоїть на фундаментальних п’яти цінностях, які завжди робили нашу компанію особливою, які дозволили нашій компанії стати одним із найбільш відомих брендів у світі, і однією із найбільших компаній у нашій індустрії. Довіра, Повага, Порядність, Віра, Скромність, наші з вами головні цінності, жодним чином не співвідносяться із взаємодією із країною-терористом та фінансуванням масових вбивств українців шляхом сплати податків державі, яка на ці гроші виробляє танки, бомби, ракети і сіє смерть по всій Україні. І, без усілякого сумніву, терорист Росія може піти далі, на Захід.

 Згадайте про наші Цінності. Припиніть бізнес Avon в Росії! Зробіть дію! Поки ще є час…

На сьогодні вже серед команди є ситуації, коли ми не розуміємо, чи живі наші колеги.

Крім того, зараз ми, Менеджери, Партнери і Представники Avon опинились між двох вогнів - війна з одного боку, а також суспільний тиск, негативний хейт у соціальних мережах та відкритий бойкот - з іншого боку. Оскільки клієнти відмовляються купувати продукцію компанії, що не пішла з російського ринку і продовжує заробляти гроші в Росії та фінансувати шляхом сплати податків державі-терористу масові вбивства українських чоловіків, жінок та дітей.

 Якщо компанія не зробить цей необхідний крок - ми не зможемо подовжувати бізнес в Україні.

 

З вірою у Avon та цінності Avon,

Менеджери, Партнери та Представники Avon в Україні

Thank you for your support, Анна from Мамаївське ОТГ
Question to the initiator

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now