Civil rights

В Україні людське життя від зачаття до природної біологічної смерті проголошується найвищою цінністю

Petition is directed to
Президент України Зеленський Володимир Олександрович
197
Petitioner did not submit the petition.
 1. Launched March 2022
 2. Collection finished
 3. Submitted
 4. Dialogue
 5. Failed

Шановний пане Президенте!

Численні вбивства, які здійснюються Російською Федерацією та її найманцями на фронті та в населених пунктах України сьогодні, є кричущою зневагою усіх людських прав, передбачених законодавством, а, перш за все, права на життя.

Право людини на життя гарантується цілою низкою документів – як міжнародних, так і українських: ст. 3 Загальної декларації прав людини (10.12.1948 р.), ст. 21 Конвенції про захист прав людини та основних свобод (04.11.1950 р.), а також ст. 27 Конституції України, яка стверджує: «Кожна людина має невід’ємне право на життя».

Війна ще раз показала, що, на відміну від російського агресора, для українців кожне людське життя є найбільшою цінністю. Тож настав час визнати це на законодавчому рівні.

ЗАКЛИКАЄМО Вас ініціювати прийняття Закону, за яким кожне людське життя визнаватиметься безумовною цінністю від моменту зачаття до моменту природної біологічної смерті, і це право на життя гарантуватиметься державою.

Reason

Життя людини - найвища цінність, яка має бути захищена на рівні закону.

News

 • Liebe Unterstützende,
  der Petent oder die Petentin hat innerhalb der letzten 12 Monate nach Ende der Unterschriftensammlung keine Neuigkeiten erstellt und den Status nicht geändert. openPetition geht davon aus, dass die Petition nicht eingereicht oder übergeben wurde.

  Wir bedanken uns herzlich für Ihr Engagement und die Unterstützung,
  Ihr openPetition-Team

Not yet a PRO argument.

Від зачаття? Під таке формулювання можна поставити заборону абортів, а це дуже і дуже погана ідея в країні, де окупанти щоденно гвалтують жінок і дітей.

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now