Security

Розслідувати військові злочини політичного керівництва Росії на чолі з Путіним В.В. у суді Гааги

Petition is directed to
Міжнародний суд у Гаазі
168 supporters

Petitioner did not submit the petition.

168 supporters

Petitioner did not submit the petition.

 1. Launched 2022
 2. Collection finished
 3. Submitted
 4. Dialogue
 5. Failed

Вероломно здійснивши напад на мирну Україну 24 лютого 2022 року, Росія на чолі з Путіним порушила численні міжнародні договори заради своїх загарбницьких амбіцій. Даний акт агресії є результатом безкарності таких злочинів як вбивство всієї політичної еліти Польщі на чолі з президентом Лехом Качинським під Смоленськом у 2010 році, збиття цивільного літака MH17 під Донецьком, геноцидом чеченського народу у 1999 році, окупації Грузії у 2008 році, геноциду татарського та українського народів в анексованому Криму та на сході України у 2014 році, розпалювання війни у Сирії та підтримка диктатора Башара Асада у пригніченні сирійського народу, численні вбивства опозиційних російських політиків та громадських діячів по всьому світу.
Враховуючи імперські амбіції російсько-путінської хунти, наступними під загрозою є такі європейські держави як Фінляндія і Швеція, які не входять до військово-політичного блоку НАТО.
За провокування та розв\'язання багатьох воєних конфліктів з численними жертвами серед цивільного населення, вимагаємо розпочати розслідування всіх військових злочинів політичного керівництва Росії на чолі з Путіним В.В.  в міжнародному суді Гааги.

Reason

Зупинити війну в Україні та притягнути до відповідальності військових злочинців винних в загибелі цивільного населення.

Thank you for your support, Yuriy Koziy
Question to the initiator

Link to the petition

Image with QR code

Tear-off slip with QR code

download (PDF)

This petition has been translated into the following languages

News

 • Liebe Unterstützende,
  der Petent oder die Petentin hat innerhalb der letzten 12 Monate nach Ende der Unterschriftensammlung keine Neuigkeiten erstellt und den Status nicht geändert. openPetition geht davon aus, dass die Petition nicht eingereicht oder übergeben wurde.

  Wir bedanken uns herzlich für Ihr Engagement und die Unterstützung,
  Ihr openPetition-Team

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

This petition has been translated into the following languages

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now