8 Signatures
Petition addressed to: Burgemeester van Moerbeke Robby De Caluwé
Er voor zorgen dat sportvissers hun hobby nog kunnen uitoefenen op deze plaatsvinden. Veiligheid wordt niet gegarandeerd.
Reason
Dit is een plaats waar veel hengelaars hun hobby uitvoeren. Voor de lokale hengelaars die graag op openbaar water vissen van aan de Vapeurbrug tot aan Terwestbrug, is juist deze zone de ideale plaats om te hengelen. Wij als hengelaars kopen een jaarvergunning van rond de 50 euro. En dan wordt er tijdens de zomerperiode een hengelzone weg genomen. De combinatie tussen hengelaars, zwemmers en het recreatief bootverkeer is niet goed over nagedacht. Wat als zwemmers in de vislijnen van de hengelaars zich vast zwemmen of verwonden of zwemmers die toch buiten de zone gaan zwemmen. En wat met het bootverkeer dan? Dit is om problemen en ongelukken vragen. Moervaart is al een gekende route voor speedboten en het recreatief bootverkeer.
Petition details
Petition started:
06/24/2026
Collection ends:
12/23/2026
Region:
Moerbeke
Topic:
Sports
Translate this petition now
new language versionWhy people sign
Het is een gevaarlijke situatie. De zwemmers zitten nu al in het water en houden zich niet aan de zone. Zwemmers gezien tot aan Dambrug. Er liggen daar heel veel boten, speedboten en hengelaars die er zitten. Wat als zwemmers zich vast zwemmen in vislijnen of nog erger speedboten die zich niet aan zwemmers verwachten?
Tools for the spreading of the petition.
You have your own website, a blog or an entire web portal? Become an advocate and multiplier for this petition. We have the banners, widgets and API (interface) to integrate on your pages. To the tools
Onze welverdiende rust en privacy