Regija: Zagreb

Oslobodimo studente od naplata fakultetskih školarina i participacija !

Peticija je upućena
Fakultet

1.664 Potpisi

Kolekcija dovršena

1.664 Potpisi

Kolekcija dovršena

  1. Pokrenut rujna 2025
  2. Kolekcija dovršena
  3. Pripremite podnesak
  4. Dijalog s primateljem
  5. Odluka

Debata

Novi argument za

Pro

Objavljivanjem svog doprinosa prihvaćam uvjete korištenja i pravila o privatnosti openPetition . Uvrede, klevete i neistinite izjave činjenica bit će prijavljene policiji.

Prikaži više
Novi kontraargument

Kontra

Objavljivanjem svog doprinosa prihvaćam uvjete korištenja i pravila o privatnosti openPetition . Uvrede, klevete i neistinite izjave činjenica bit će prijavljene policiji.

Naplata školarine i participacije je u redu u slučaju da student nije zadovoljio uvijete. Školarina je smiješna u usporedbi s privatnim fakultetima. Ne bi trebao biti problem zaraditi 1000€ kroz semestar. Bio sam prije 7 godina u situaciji gdje sam morao platiti puni iznos školarine (FER) od 8000kn. Besplatno visoko obrazovanje je financirano novcem poreznih obveznika i tako je svima pružena prilika. Padanje ispita i zahtijevanje države da to plaća je iskorištavanje novca poreznih obveznika.

3.0

2 odgovora

Objavljivanjem svog doprinosa prihvaćam uvjete korištenja i pravila o privatnosti openPetition . Uvrede, klevete i neistinite izjave činjenica bit će prijavljene policiji.

Dati im stipendije koje će otplaćivati ovisno o uspješnosti studiranja .oOdređeni broj moraju raditi u Hrvatskoj, Nećemo im mi plaćati studiranje, a oni će nakon diplome otići van

1.3

Pridružite se raspravi

Objavljivanjem svog doprinosa prihvaćam uvjete korištenja i pravila o privatnosti openPetition . Uvrede, klevete i neistinite izjave činjenica bit će prijavljene policiji.

Prikaži više

Pomoć jačanju građanske participacije. Želimo da vaše zabrinutosti budu saslušane dok ne postanete neovisni.

Podržite