Rajon : Benissa

Steun de strijd tegen inbraakcriminaliteit in Benissa!

Heiko Schwarz
Peticioni drejtohet tek
alcalde de Benisa & Head of Police

18 nënshkrimet

Mbledhja mbaroi

18 nënshkrimet

Mbledhja mbaroi

  1. Filluar dhjetor 2024
  2. Mbledhja mbaroi
  3. Përgatituni për paraqitje
  4. Dialog me marrësin
  5. Vendim

Peticioni i drejtohet: alcalde de Benisa & Head of Police

Wij, de bewoners van Benissa, ervaren dagelijks de dreiging van inbraken - ondanks de aanwezigheid van beveiligingscamera's! Deze aanhoudende criminaliteit vormt een reële bedreiging voor al onze eigendommen en geeft de gemeenschap een onveilig gevoel. Al onze eigendommen en onze veiligheid worden bedreigd en we mogen criminaliteit geen ruimte meer geven! Inbraak en diefstal van onze waardevolle spullen is al erg genoeg, maar het risico dat inbrekers in onze huizen zijn terwijl we er zelf in zitten, vormt een directe bedreiging voor onze persoonlijke veiligheid.

arsye

Wetshandhavers en overheidsinstanties moeten dringend hun acties tegen deze misdaden opvoeren. Alleen door strengere veiligheidsmaatregelen en een efficiëntere wetshandhaving kan de veiligheid van ons allemaal worden verbeterd. Om deze eis kracht bij te zetten, hebben we jouw stem nodig!

Help ons om van Benissa weer een veilige plek te maken om te wonen. Teken nu deze petitie en eis dat we de strijd tegen inbraken opvoeren. Bedankt voor je steun!

Faleminderit për mbështetjen tuaj, Heiko Schwarz
Pyetje për iniciatorin

Ndani peticionin

Imazh me kod QR

fletë e grisur me kod QR

download (PDF)

Detajet e peticionit

Peticioni filloi: 17.12.2024
Mbledhja mbaron: 18.12.2024
Rajon : Benissa
tema: Siguri

Kjo kërkesë është përkthyer në gjuhët vijuese

Kjo kërkesë është përkthyer në gjuhët vijuese

Ndihmoni në forcimin e pjesëmarrjes së qytetarëve. Ne duam t'i bëjmë shqetësimet tuaja të dëgjohen dhe të mbeten të pavarura.

dhuroni tani