”Vă mulţumesc tuturor celor care aţi ieşit ieri la vot şi, indiferent de opţiunile politice, v-aţi câştigat legitimitatea de a monitoriza mandatul viitorului Parlament şi al următorului Guvern. Vă încurajez să vă păstraţi şi să vă dezvoltaţi spiritul civic, pentru ca democraţia noastră să continue să evolueze spre una activă şi participativă”, a scris Dacian Cioloş.
692 Firmas
El peticionario no ha hecho una petición.
Eso también te puede interesar.
11
Firmas
33 días
Restante.