Security

Saugus ir švarus Los Gigantes (Tenerifės) natūralus baseinas

Petition is directed to
Ayuntamiento de Santiago del Teide & Alcalde Emilio Navarro
20 supporters
67% achieved 30 for collection target
20 supporters
67% achieved 30 for collection target
  1. Launched 08/03/2024
  2. Time remaining > 6 weeks
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

I agree that my data will be stored . I decide who can see my support. I can revoke this consent at any time .

 

Kviečiame Ayuntamiento de Santiago del Teide, vadovaujamą meru Emilio Navarro Castanedo, ir visus susijusius valdžios institutus imtis ryžtingų veiksmų, įgyvendinant šias priemones, siekiant užtikrinti Piscina Natural ir jos aplinkos saugumą bei išsaugoti:

1. Gydytojo paskyrimas: Raginame paskirti kvalifikuotą gydytoją, kuris kasdien stovės prie Piscina Natural (!)

2. Orų įspėjimo sistemų įdiegimas: Įspėjimo vėliavos, pripažintos tarptautiniu lygiu kaip simbolis nepalankioms oro sąlygoms, įdiegimas yra būtinas norint įspėti lankytojus ir atgrasyti juos nuo įėjimo į baseiną nepalankiu laikotarpiu.

3. Baudžiamųjų priemonių už nesaugų elgesį įgyvendinimas: Mes palaikome griežtą baudžiamųjų priemonių taikymą, kaip nurodyta baseino įėjimo zonoje, kad būtų atgrasomas pavojingas lankytojų elgesys ir užtikrinta jų veiksmų atskaitomybė.

4. Reguliario teritorijos priežiūra: Reguliari ir išsamus visos aplinkos valymas yra būtinas norint išvengti šiukšlių, kuriuos neša į jūrą, kad būtų išsaugotas aplinkos natūralumas.

5. Saugių vartų įrengimas: Tinkamai veikiantys vartai turi būti įrengti, kad būtų kontroliuojamas prieiga prie baseino, ypač nepalankiomis oro sąlygomis, siekiant apsaugoti lankytojus ir išvengti nelaimių.

6. Gelbėjimo įrangos buvimas: Suteikti gelbėjimo įrangą, tokia kaip gelbėjimo ratas ir virvė, yra svarbu, kad būtų palengvintas greitas ir efektyvus gelbėjimo operacijų atlikimas skubiais atvejais.

7. 24/7 stebėjimas: Visapusiškų stebėjimo sistemų diegimas, galinčių stebėti teritoriją visą parą, yra būtinas norint nustatyti ir nedelsiant bei efektyviai spręsti pavojingo elgesio atvejus.

Reason

Mes, pasirašę gyventojai ir nekilnojamojo turto savininkai Los Gigantes rajone, rašome išreikšti mūsų giliai neigiamą požiūrį į balsus, kurie siūlo uždaryti ar net sunaikinti Los Gigantes Piscina Natural. Mes labai susirūpinę dėl saugumo problemų mūsų artimiausioje kaimynystėje ir galimų tokių radikalių priemonių pasekmių mūsų bendruomenei ir nuosavybei.

Daugelis iš mūsų reguliariai maudosi šiame baseine ir laiko jį saugia ir malonia pramoga, kai naudojamas atsakingai (!).

Mes tvirtiname, kad neturėtume nešti kitų atsakingo elgesio padarinių, ir mes neturėtume būti atsakingi už informavimą lankytojus apie potencialius pavojus ar gelbėjimo procedūras. Be to, pabrėžiame, kad Los Gigantes Piscina Natural ne tik tarnauja kaip labai populiari vieta daryti nuostabias fotografijas (kas yra pagrindinė nelaimių priežastis), bet ir yra pagrindinis maudymosi tikslas Los Gigantes, ypač atsižvelgiant į dalinį Playa Los Guios uždarymą ir nepalankias sąlygas.

Thank you for your support, Marta Szlanta from Acantilados de Los Gigantes
Question to the initiator

Link to the petition

Image with QR code

Tear-off slip with QR code

download (PDF)

This petition has been translated into the following languages

Translate this petition now

new language version

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Tools for the spreading of the petition.

You have your own website, a blog or an entire web portal? Become an advocate and multiplier for this petition. We have the banners, widgets and API (interface) to integrate on your pages. To the tools

This petition has been translated into the following languages

Translate this petition now

new language version

Help us to strengthen citizen participation. We want to support your petition to get the attention it deserves while remaining an independent platform.

Donate now